بستن
FA EN AR RU FR CHI

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

موفقیت دانشجوی رشته نقاشی در دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر

موفقیت دانشجوی رشته نقاشی در دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر


موفقیت دانشجوی رشته نقاشی در دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر

مجموعه ی نقاشی های خانم سمانه سلیمی دانش آموخته 1396 گروه نقاشی با عنوان  " ویرانشهر " در دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر  به  عنوان اثر برگزیده جشنواره معرفی  شد. لازم به ذکر است هیات انتخاب این جشنواره از میان 10650 اثر ارسالی 159 اثر را برای ورود به مرحله دوم انتخاب برگزیدند که در نهایت با نظر هیات داوران از مجموع 89 هنرمند منتخب در بخش رقابتی 18 هنرمند نامزد دریافت جایزه شدند که بر طبق فراخوان 10 اثر به عنوان "آثار برگزیده " در آیین اختتامیه که در روز جمعه 4 اسفند در تالار وحدت و در حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان برجسته کشور جوایز خود را دریافت نمودند. اسامی داوران نهایی آثار که بر اساس رای شورای هنری انتخاب شدند، فرح اصولی، بیژن صیفوری، کامبیز درم بخش، مجتبی آقایی و جمشید حقیقت شناس بودند.

اسامی برگزیدگان بخش رقابتی دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر بدین شرح معرفی شدند:

سمانه سلیمی، حسن قائدی، حسن کاکاوند، سجاد رافعی، عبدالرحمن مجرد، میترا سلطانی، لیلیانا پتروویچ (صربستان) مرتضی پورحسینی، مهدی بهبودی، نیماد آذرگان

به هر کدام از این افراد یک تندیس طوبای زرین، لوح افتخار، نشان زرین هنرهای تجسمی، عضویت در موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، امکان سفر مطالعاتی به سیته فرانسه و هم چنین مبلغ 150 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.