بستن
FA EN AR RU FR CHI

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان مسابقه معماری طراحی نمای داخلی ورودی پارک علم و فناوری گیلان

فراخوان مسابقه معماری طراحی نمای داخلی ورودی پارک علم و فناوری گیلان


فراخوان مسابقه معماری طراحی نمای داخلی ورودی پارک علم و فناوری گیلان

پارک علم و فناوری گیلان در نظر دارد برای تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان اصلی این سازمان با هدف استفاده بهینه از فضاهای عمومی به همراه نمایش دستاوردهای شرکت‌های فناور از ایده‌ها و طرح‌های معماری اساتید و دانشجوبان رشته معماری و علاقه‌مندان این حوزه به جهت پیاده سازی و تغییر نمای داخلی بهره مند گردد.

از این رو مسابقه طراحی نمای داخلی ساختمان اصلی پارک علم و فناوری گیلان را برگزار می نماید تا علاوه بر اهدای جایزه ویژه ( 30 میلیون ریال ) به نفر برگزیده، طرح برتر را نیز اجرایی نماید.

  اهداف پروژه: استفاده بهینه از فضای عمومی موجود نمایش محصولات و دستاوردهای شرکت های فناور ایجاد فضایی مناسب و متناسب با اهداف و ماموریت های پارک   محل طرح: ورودی ساختمان اصلی پارک علم وفناوری گیلان واقع در میدان انتظام، مجتمع اداری   معیارهای ارزشیابی داوری: بهره گیری از نمادهای علم و فناوری در طراحی امکان بهره مندی از فضای مذکور جهت مراجعین این طرح باید جذاب و از معماری روز برخوردار باشد و با معماری بومی پیوند داشته باشد استفاده از مدیریت سبز در خصوص مدیریت انرژی بهرمند گردد انعطاف پذیر باشد یعنی نیازهای متفاوتی را پوشش دهد (استقرار میز خدمت، نمایشگاه مجازی، فضای نشیمن) نحوی داوری: آثار رسیده با توجه به هریک از محورها بصورت جداگانه داوری خواهد شد   شرایط شرکت در مسابقه: حضور برای کلیه علاقه مندان آزاد است.   شرایط و نحوه ی ارسال آثار: کلیه آثار معماری در ابعاد 70  X  50 بر روی فوم بورد و می‌توان تا سه شیت ارائه شود. ارسال فایل پروژه ها با فرمت PDF با وضوح 300 Dpi بر روی لوح فشرده مبانی نظری طرح و ایده نگاشته و ارائه شود. مشخصات طراح و شماره تماس بر روی اثر درج شود. هیچ از آثار رسیده مرجوع نخواهد شد. حقوق و مالکیت معنوی هر یک از طرح‌ها به استثنای طرح برگزیده، محفوظ و متعلق به طراح می‌باشد. حق معنوی و بهره برداری از طرح برگزیده متعلق، به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.   نشانی ارسال آثار: رشت - میدان انتظام - مجتمع اداری - پارک علم و فناوری گیلان - کدپستی ۴۱۴۵۹۱۴۱۴۵ ارسال فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۱۳۳۳۴۶۱۵۴۰ تماس حاصل فرمایید.