بستن
FA EN AR RU FR CHI

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه سخنرانی، تجزیه و تحلیل آثار توسط اساتید تصویرگری ایران و ایتالیا

جلسه سخنرانی، تجزیه و تحلیل آثار توسط اساتید تصویرگری ایران و ایتالیا


جلسه سخنرانی، تجزیه و تحلیل آثار توسط اساتید تصویرگری ایران و ایتالیا

جلسه سخنرانی، تجزیه و تحلیل آثار توسط اساتید تصویرگری ایران و ایتالیا دکتر علی بوذری و فیلیپ جیوردانو

تالار حکمت محل انتقال تجربیات دو تن از اساتید تصویرگری ایران و ایتالیا بود.این نشست و کارگاه با خوش آمدگویی و خیر مقدم توسط ریاست محترم دانشکده هنر و معماری جناب آقای دکتر نورالدین عظیمی و آقای امیر شعبانی پور فومنی عضو محترم هیات علمی بعنوان هماهنگ کننده این برنامه آغاز گردید. در ادامه جناب آقای فیلیپ جیوردانو هنرمند ایتالیایی و به ایراد سخنرانی پرداختند، ایشان به بیان تجربیات خود در زمینه تصویرسازی و همچنین نگارش کتاب از منابع الهام آثارش سخن گفت.

این هنرمند تصویرساز از انعکاس دنیای بیرون بر روی ذهنیات هنرمند گفت و این که هر هنرمندی راه و روش شخصی خود را در نهایت باید دنبال کند.

در ادامه آقای دکتر علی بوذری و هنرمند تصویرگر از متن و مخاطب بعنوان عناصری که باید در تصویرسازی کتاب به آن توجه شود یاد و خاطر نشان ساختند مهمترین چیز در خلق تصاویر این است که چطور کار کنیم که فضای شخصی شان حفظ و در عین حال چیزی به متن اضافه شود. در ادامه اساتید به پرسش و پاسخ با دانشجویان پرداختند.

این نشست با مراسم تقدیر و اهدای هدایایی پیرامون مباحث مطح شده به پایان رسید.

همچنین به این مورد باید اشاره گردد که در برگزاری این برنامه موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران همکاری صمیمانه ای را با دانشگاه گیلان داشتند.